Reklama

Wyjątkowość ubioru to cecha jego niepowtarzalności

Opublikowano:
Autor:

Wyjątkowość ubioru to cecha jego niepowtarzalności - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Lubimy czuć się wyjątkowi i pragniemy, by tak samo czuła się osoba, która jest dla nas bardzo ważna. Chcielibyśmy to podkreślić w jakiś wyszukany sposób. Dobrym pomysłem jest stworzyć coś samemu, lecz czasami brakuje nam weny. Warto wówczas skorzystać z pomocy profesjonalisty.

Wyjątkowość bliska ciału

Miło jest nosić na sobie coś, co dostaniemy od kogoś, kto nas lubi i chce dla nas jak najlepiej. Z taką podarowaną rzeczą od tej osoby nie chcemy się rozstawać. Chcemy ją mieć przy sobie niemalże cały czas. Dlatego bluzy z własnym nadrukiem mogłyby rozwiązać problem. Wystarczy tylko wybrać kolor bluzy, a potem pogłówkować, co byśmy na takiej bluzie umieścili.

Na kartce papieru rysujemy wzór, może to być jakiś wesoły obrazek albo śmieszny napis. Jeśli chcemy, by nadruk był bardziej poważny, zmysłowy, możemy narysować jakąś ważną myśl, podkreślającą wyjątkowość chwili. A gdyby tak zrobić dwie bluzy z własnym nadrukiem?

Para bluz dla nierozłącznych przyjaciół np. z nadrukiem "Super Gość" albo "Ten to ma szczęście" bądź rysunek: jakieś miłe zwierzątko, albo przeciwnie: drapieżnik. Obrazek przedstawiający dobrą cechę przyjaciela byłby miłym akcentem przyjaźni. Bluzy z własnym nadrukiem dla przyjaciółek też mogą być wyjątkowe. Dziewczyny są pełne przeciwności, więc może: "Wspaniała i niegrzeczna", "Realistka z głową w chmurach".

Dla ukochanego- "Mam już kogoś". Która wówczas ośmieli się poderwać cudzego chłopaka demonstrującego taki napis? Dla ukochanej natomiast możemy wymyślić nadruk "Mam już moje ciacho". Wesołe napisy, dające nam sporo pozytywnych emocji lub konkretne obrazki będą wspaniałą okazją na wyrażanie swoich uczuć.

Własne pomysły na ubraniu

Dobrze jest mieć w zanadrzu własne pomysły na bluzy z własnym nadrukiem. Jeszcze lepiej, gdy sami coś takiego namalujemy na bluzie, ale wiąże się to ze skomplikowanym nanoszeniem poszczególnych kolorów. Trzeba czekać, aż jeden motyw wyschnie, potem dopiero można nakładać kolejny kolor itd. Będzie się to wiązać z poświeceniem sporej ilości czasu. Nie zawsze mamy go tyle, by ślęczeć samodzielnie nad naszym projektem.

W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest zwrócić się o pomoc do profesjonalisty, który zrobi nadruk za nas. Naszym zadaniem byłoby tylko rzucić pomysł projektu lub skorzystać z gotowych na stronie producenta. Bluzy z własnym nadrukiem są niepowtarzalne i wyjątkowe. Możemy zlecić wykonanie nadruku nie tylko dla kogoś innego, ale również dla nas samych, bez żadnych wyjątkowych okazji, ale za to z wyjątkowym motywem, a cały trud wykonania zrzucić na osoby trzecie, czyli te, które zajmują się tym zawodowo.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE