Reklama

Wraca nauka hybrydowa na Uczelni Państwowej w Sanoku. Powód? Koronawirus

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Uczelnia Państwowa w Sanoku | Facebook

Wraca nauka hybrydowa na Uczelni Państwowej w Sanoku. Powód? Koronawirus - Zdjęcie główne

foto Uczelnia Państwowa w Sanoku | Facebook

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 15 listopada studenci Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku wrócą do nauki hybrydowej. Taka decyzja została podjęta w związku z coraz większą liczbą zakażeń Covid-19.

Przypomnijmy, studenci sanockiej uczelni rozpoczęli nowy rok akademicki w trybie stacjonarnej nauki. Jednak po nieco ponad 1,5 miesiąca, prorektor dr hab. Elżbieta Cipora, prof. ucz., wydała zarządzenie w którym informuje o nowej organizacji zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym. Taka decyzja została podjęta w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19.

Zajęcia dydaktyczne, w których uczestniczy 50 osób lub więcej prowadzone są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (w formie zdalnej, w trybie synchronicznym – zgodnie z harmonogramem zajęć), za pośrednictwem platformy MS Teams

Zajęcia, takie jak ćwiczenia, seminaria czy lektoraty będą prowadzone w sposób stacjonarny. 

Prorektor poinformowała również, że w szczególnie uzasadnionych przypadkach, dyrektor instytutu w porozumieniu z kierownikiem zakładu podejmuje decyzję o prowadzeniu w formie zdalnej zajęć dydaktycznych, w których uczestniczy mniej niż 50 osób.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy