Reklama

Woźniczak wiceburmistrzem Leska

Opublikowano:
Autor:

Woźniczak wiceburmistrzem Leska - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łukasz Woźniczak zostanie nowym wiceburmistrzem Leska. Taką informację zamieścił na swoim Facebooku Adam Snarski, burmistrz Leska.

"Szanowni Państwo, aby dłużej nie przetrzymywać w niepewności, pragnę poinformować, że z dniem 31 grudnia 2018 ze stanowiska wiceburmistrza zostaje odwołana Pani Barbara Krasulak. Z dniem 1 stycznia 2019 r. funkcję mojego zastępcy obejmie Pan Łukasz Woźniczak. Jestem bardzo zadowolony, że Pana Łukasza udało mi się przekonać do pracy na rzecz naszej Gminy. Wiem, że dzięki Jego doświadczeniu, nasza gmina wiele zyska. Od stycznia ruszamy pełną parą, a razem z nami pracować będzie dotychczasowa Pani Sekretarz Magdalena Mazurkiewicz. Gminą będą zarządzać wykwalifikowani specjaliści w swoich dziedzinach".

Łukasz Woźniczak lat 43, żonaty, trójka dzieci. Z wykształcenia prawnik, w 2001 roku ukończył Wydział Prawa na UMCS w Lublinie Filia w Rzeszowie. W 2014 r. ukończył studia podyplomowe Akademia Liderów Samorządowych na Uniwersytecie Warszawskim, a w 2004 r. Europejskie Prawo Bankowego na Polskiej Akademii Nauk. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w samorządzie - w latach 2008 do 2018 r. był sekretarzem Miasta i Gminy Zagórz. W latach 1998 - 2001 pracował w Banku Unii Gospodarczej S.A w Warszawie m.in. na stanowisku specjalisty ds. obsługi władz banku. Następnie w latach 2002 - 2008 w Podkarpackim Banku Spółdzielczym na stanowisku Kierownika Biura Obsługi Zarządu, specjalisty ds. marketingu. Od lipca 2018 roku pracuje w Podkarpackim Banku Spółdzielczym na stanowisku Dyrektora Departamentu Bezpieczeństwa i Administracji. Zainteresowania: prawo, uprawa winorośli, sport – kiedyś piłka nożna, obecnie bieganie długodystansowe, w niedalekiej przyszłości planuje zostać ultramaratończykiem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE