Reklama

WOŚP SANOK: Zapisz się na bieg "Policz się z cukrzycą"- zdobądź nagrody!

Opublikowano:
Autor:

WOŚP SANOK: Zapisz się na bieg "Policz się z cukrzycą"- zdobądź nagrody! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 12 stycznia 2020 r. już po raz 14. pobiegniemy z hasłem „Policz się z cukrzycą"!

Jak co roku uczestnicy przebiegną 5 km ulicami centrum Sanoka, a za datki zebrane przy rejestracji na bieg zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Dotychczas dzięki biegowi organizowanemu w latach 2014-2019 kupiliśmy 72 pompy dla kobiet ciężarnych z cukrzycą! 

Zakup pomp jest wsparciem jednego z całorocznych programów medycznych prowadzonych przez WOŚP - Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą. Natomiast hasło przewodnie biegu wspiera akcję prowadzoną przez Fundację - „Policz się z cukrzycą”, w której udział biorą czołowi polscy producenci żywności, w celu umieszczania na opakowaniach produktów żywnościowych ważnych dla diabetyków informacji.

Bieg „Policz się z cukrzycą” odbędzie się w wielu miejscach Polski i świata. Pod hasłem "Policz się z cukrzycą" zostanie zorganizowanych kilkadziesiąt biegów i innych aktywności sportowych promujących zdrowy styl życia.

W Sanoku bieg odbędzie się 12 stycznia - start i meta na rynku w Sanoku. Bieg poprowadzi sanoczanin Łukasz Łagożny, himalaista i ultramaratończyk, zdobywca Korony Ziemi!

Opłata startowa wynosi 20 złotych. 

Trasa biegu "Policz się z cukrzycą", który odbędzie się w Sanoku podczas finału WOŚP w Sanoku. Maluchy biegną jedną pętlę, inni ile mają chęć.

Zapisy do 10 stycznia. Formularz (do pobrania poniżej) należy wypełnić i wysłać na adres [email protected] W przypadku osób nieletnich, konieczna jest zgoda rodziców na udział w biegu.

LINK DO WYDARZENIA na FACEBOOK

Zobacz jak było w ubiegłym roku na biegu ►► TUTAJ 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE