Reklama

Wnioski dla obywateli Polski udzielających pomocy uchodźcom z Ukrainy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: BiOSG

Wnioski dla obywateli Polski udzielających pomocy uchodźcom z Ukrainy - Zdjęcie główne

foto BiOSG

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od dnia 7 kwietnia br. wnioski dla obywateli Polski udzielających pomocy uchodźcom z Ukrainy należy składać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Sanoku ul. Zaułek Dobrego Wojaka Szwejka 4.

Dostępny jest wzór wniosku o świadczenie pieniężne za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy. Złożenie wniosku umożliwia ubieganie się o refundację kosztów pobytu uchodźców.

Wniosek można pobierać klikając TUTAJ lub wypełnić w formie interaktywnej i wydrukować. Na podstawie wniosku osoby udzielające gościny uchodźcom będą mogły ubiegać się o zwrot kosztów pobytu w wysokości 40 zł dziennie za osobę. Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 16 marca. Zgodnie z podanym wzorem, we wniosku należy podać dane osobowe wnioskodawcy, liczbę osób, na które wnioskodawca chce uzyskać świadczenie oraz adres miejsca pobytu osób przyjętych do zakwaterowania.

Wnioskodawca zobowiązany jest do złożenia oświadczenia, że zapewniono zakwaterowanie i wyżywienie przyjętej osobie i że nie zostało pobrane dodatkowe wynagrodzenie za wynajem ani inne świadczenia z tego tytułu. Oświadczenie składa się pod rygorem odpowiedzialności karnej za złożenie fałszywego oświadczenia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy