Reklama

Władysław Ortyl krytycznie o ślubie kościelnym Kurskiego: "Smutek i gorycz"

Opublikowano:
Autor:

Władysław Ortyl krytycznie o ślubie kościelnym Kurskiego: "Smutek i gorycz"  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Marszałek województwa podkarpackiego i polityk PiS Władysław Ortyl zabrał głos w sprawie ślubu Jacka Kurskiego - prezesa TVP i wyraził swoje zdanie na ten temat.

Ślub kościelny jest najistotniejszą instytucją dla wiernych Kościoła Katolickiego. Unieważnić go można jedynie przez wzgląd na istotne powody. Jakie istotne powody stały jednak za zerwaniem ślubu kościelnego Jacka Kurskiego, który mógł pochwalić się dwiema dekadami stażu swojego związku oraz trójką dzieci? To pytanie zadaje sobie dzisiaj w Polsce niejeden katolik. Prezes TVP ożenił się po raz drugi, jak się okazuje - również z rozwódką. Mimo to państwo młodzi postanowili wziąć ślub kościelny, co oburzyło konserwatywną część społeczeństwa. Ślub miał miejsce w sobotę, 18 lipca w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, a w klasztornej kaplicy byli najważniejsze postacie PiS, w tym między innymi Jarosław Kaczyński

O sprawie tej mówiło już wielu polityków, dziennikarzy czy publicystów łączących się z ideami katolickimi czy konserwatywnymi poglądami politycznymi. Do ich grona dołączył również marszałek województwa podkarpackiego - Władysław Ortyl. Na jego profilu na facebooku czytamy(...)
  CZYTAJ WIĘCEJ >>  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE