Reklama

Wicemistrzynie z Beska

Opublikowano:
Autor:

Wicemistrzynie z Beska - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mażoretki "Sunshine" Junior zajęły drugie miejsce w Mistrzostwach Polskich Mażoretek w Tarnobrzegu. Wicemistrzostwo zdobyły w przemarszu, na scenie i w punktacji generalnej.

Celem imprezy organizowanej przez Stowarzyszenie Mażoretek Polskich, Rozwoju Kultury i Sportu była animacja ruchu mażoretkowego, rozwój zespołów mażoretek, tamburmajorek i cheerleaderek, konfrontacja dorobku zespołów, wymiana doświadczeń i pomysłów oraz nominacje do udziału w Mistrzostwach Europy Mażoretek, które zostaną zorganizowane w Albenie w Bułgarii w dniach od 6 do 9 lipca.

Konkurs przeprowadzono na hali widowiskowo-sportowej w Tarnobrzegu. W imprezie mogły wziąć udział tylko zespoły mażoretkowe w dyscyplinach: baton, pompom, flag, Mix i Show. Uczestników obowiązywał regulamin International Association of Majorette-Sport.

- Na mistrzostwa przyjechały drużyny z Polski i Czech, np. z Opola, Leśnicy i Tarnowa - wspomina Adam Robel, trener mażoretek. - Nasze dziewczyny oceniali sędziowie z Czech i Słowacji. Mistrzostwa trwały od 8 rano do 2 w nocy. Brało w nich udział około 200 reprezentacji.

W lipcu mażoretki z Beska pojadą na mistrzostwa Europy do Albena. Jak zapewnia trener Robel, dziewczynki już intensywnie ćwiczą przed tym ważnym występem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE