Reklama

Wiceminister w Zarszynie

Opublikowano:
Autor:

Wiceminister w Zarszynie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Beskidzkie Spotkania Lokalnych Grup Działania już w najbliższy weekend 30-31 lipca w Posadzie Zarszyńskiej. Wydarzenie objął honorowym patronatem Dawid Lasek, wiceminister Sportu i Turystki.

Impreza w Zarszynie ma charakter regionalny. Wystąpi na niej m. in parodysta Andrzej Dyszak. Zaprezentowane zostaną różnego rodzaju wina i czekolady, będą liczne konkursy, pokazy służb mundurowych oraz koncerty artystyczne. Zaplanowano także mecze piłki nożnej. Wezmą w nich udział drużyny z Zarszyna, Długiego i Słowacji. Z tymi ostatnimi gmina Zarszyn od lat współpracuje w ramach projektów transgranicznych.

Dawid Lasek, od kwietnia tego roku pełni funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki. Pracował jako dyrektor biura i wiceprezes Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska w Rzeszowie. Gmina Zarszyn należy do Euroregionu od 1993 roku. Od tego czasu prężnie się rozwijała dzięki fachowej pomocy stowarzyszenia i jego przedstawiciela. Władze gminy są pełne uznania dla tego porozumienia, doceniając profesjonalizm Laska pod względem merytorycznym. Współpraca obejmuje kulturę, turystykę i sport.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE