Reklama

Wczoraj opuścił DPS w Sanoku, dzisiaj błąkał się w pobliżu lasu

Opublikowano:
Autor:

Wczoraj opuścił DPS w Sanoku, dzisiaj błąkał się w pobliżu lasu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości We wtorkowy poranek (20.11) policjanci i medycy interweniowali w Bóbrce (gm. Chorkówka), gdzie na skraju lasu znajdował się młody mężczyzna, w poszarpanych i skąpych ciuchach. Jak się okazało 29-latek kilkanaście godzin wcześniej opuścił Dom Pomocy Społecznej w Sanoku.

Dzielnicowi z komisariatu policji w Dukli we wtorek w godzinach porannych odnaleźli na drodze leśnej w miejscowości Bóbrka (nieopodal skansenu) skąpo ubranego jak na tę porę roku 29-letniego mężczyznę. Jak ustalili mężczyzna kilkanaście godzin wcześniej oddalił się z Domu Pomocy Społecznej w Sanoku i całą noc błąkał się po terenie m.in. gminy Dukla.

Mężczyzna był wychłodzony. Kontakt z nim był utrudniony z uwagi na stan zdrowia. 29-latek choruje na schizofrenię. Policjanci udzielili mu pomocy przedmedycznej okrywając kocem termoizolacyjnym i wezwali Zespół Ratownictwa Medycznego, który zabrał go do szpitala na dalsze badania. Mężczyzna nie potrafił powiedzieć jak się znalazł na tym terenie i co dokładnie w nim robił.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE