Reklama

Ważny krok do pełnej modernizacji hali widowiskowo - sportowej Arena Sanok

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym roku na modernizację hali widowiskowo - sportowej przeznaczono 2546680,63 zł. Burmistrz Miasta Sanoka Tomasz Matuszewski, w ostatnich dniach podpisał kolejną umowę tym razem na wykonanie i dostarczenie rolby, która jest potrzebna do utrzymania lodu na najwyższym poziomie, tak aby zapewnić bezpieczeństwo zawodnikom i osobom korzystającym z tafli lodowiska.

Całkowity koszt rolby to 108432 zł z czego kwota dofinansowania, jaką na ten cel otrzymaliśmy z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego to 400000 zł. 

Czeka nas wiele sportowych imprez na Arenie Sanok, oprócz długiego sezonu hokejowego i rozgrywek ligowych młodszych grup. Sanok będzie organizatorem XXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych – Podkarpackie 2023.

Niedawno zakończyła się modernizacja sanockiej Areny za kwotę 146184,63 zł.

Sanocka Arena jako jedna z pierwszych w Polsce wzbogaciła się o najnowocześniejsze bandy, z których część będzie podświetlanych. Modernizacja ta przyczyni się do poszerzenia wachlarza działań promocyjnych, które będzie można realizować w związku z rozgrywkami. Na podświetlonych bandach lepiej będą eksponowane reklamy sponsorów. Jest to kolejna ważna inwestycja, po tym jak w ubiegłym roku wyremontowane zostału szatnie za kwotę niemal 250000 zł.

W ostatnim czasie złożony został również wniosek do MSiT na dalszą modernizację Areny sanockiej o łącznej wartości 5000000 mln zł. Ta kwota ma zostać przeznaczona na wymianę oświetlenia, klimatyzacji, montaż centralnego telebimu oraz wymianę krzesełek.

Powrót drużyny Marma Ciarko STS Sanok do rozgrywek Polskiej Ligi Hokeja oznacza przygotowanie Areny Sanok tak, aby spełniała wszystkie wymogi International Ice Hockey Federation (IIHF) oraz wytyczne Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy