Reklama

Warsztaty teatralne dla najmłodszych w BWA Galeria Sanocka

Opublikowano:
Autor:

Warsztaty teatralne dla najmłodszych w BWA Galeria Sanocka  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Biurze Wystaw Artystycznych Galeria Sanocka zakończyły się zabawy i warsztaty teatralne dla uczniów szkół podstawowych.

Trzydniowe spotkania, w dniach 13, 14 i 19 listopada, sprawiły dzieciom z sanockich podstawówek wiele radości. Maluchy mogły też wiele dowiedzieć się na temat lalkarstwa, w szczególności ciekawostek związanych z teatrem lalek. W BWA gościły dwa teatry: Teatr Barnaby z Gdańska ze spektaklem "Rycerz" oraz Teatr Nemno z Rzeszowa z tajemniczym repertuarem "Cyrk Hrynek".

Na zakończenie sztuki dzieci miały za zadanie, odgadnąć i powiedzieć, o czym był spektakl. W przypadku utworu "Cyrk Hrynek" maluchom najbardziej podobała się postać zakochanego Pierrota i Małpki na wrotkach, którą młodzi widzowie zgodnie okrzyknęli cyrkiem zakochanych.

W spotkaniach udział wzięli uczniowie ze szkół podstawowych numer 1, 2, 5 oraz 8 z Sanoka. Impreza została dofinansowana w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sanoku na rok 2018 (Urząd Miasta Sanoka, sponsorzy PGNiG).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE