Reklama

Wandalizm na Olchowcach

Opublikowano:
Autor:

Wandalizm na Olchowcach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Połamane ławki, porozrzucane śmieci, poniszczone stoły. Tak wygląda miejsce, które miało służyć mieszkańcom Sanoka do wypoczynku.

Miało... bo obecnie wygląda jak pobojowisko.

- Na Olchowcach w pobliżu stawów w ubiegłym roku wykonano ścieżkę dydaktyczną - mówi Katarzyna z Sanoka (nazwisko do wiadomości redakcji). - Na mokradłach położono deski i mostek, postawiono wieżę widokową, a przy wejściu stoły drewniane z ławami do siedzenia. To spowodowało, że teren stał się dostępny i stanowi atrakcję dla mieszkańców. Niestety korzystają z tego też osoby, które to dewastują - dodaje kobieta.

Stan obecny pokazuje zdjęcie wysłane przez czytelniczkę.

- Połamane oparcia ławek, pozostawione na ziemi śmieci, pomimo że obok jest kosz - wymienia Katarzyna. - Niestety można w tym miejscu palić ognisko, więc niebawem drewniane oparcia, a może też stoły, również mogą zostać spalone.

Czy da się temu zapobiec, a ławki zostaną naprawione? - dopytuje. Czy odpowiednie służby szybko i skutecznie zareagują?

-   Zajmiemy się tą sprawą, a teren na pewno będziemy baczniej obserwować - zapewnia Tadeusz Pióro, burmistrz Sanoka. - Szkody jak najszybciej zostaną naprawione, a śmieci posprzątane. Postaramy się nie dopuścić więcej do podobnej sytuacji - obiecuje.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE