Reklama

W weekend zatrzymano ponad 20 praw jazdy za prędkość

Opublikowano:
Autor:

W weekend zatrzymano ponad 20 praw jazdy za prędkość - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W miniony weekend policjanci ruchu drogowego zatrzymali ponad 20 praw jazdy kierowcom, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Za popełnione wykroczenia ukarani zostali mandatami oraz utracili uprawnienia do kierowania na 3 miesiące. Apelujemy o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Podczas minionego weekendu w miejscowościach Wojtkowa i Czarna, policjanci ruchu drogowego prowadzili lokalne działania "Prędkość". 23 kierowców, którzy przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym straciło prawo jazdy. Na sprawców tych wykroczeń funkcjonariusze nałożyli mandaty i punkty karne oraz zatrzymali ich uprawnienia do kierowania, które będą mogli odzyskać dopiero za 3 miesiące. Rekordzistą okazał się kierowca bmw, mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego, który jechał z prędkością 123 km/h, tam gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Przekraczając dopuszczalną prędkość o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym kierujący straci prawo jazdy na okres 3 miesięcy; jeżeli w tym okresie osoba będzie kierowała pomimo wydanego zakazu - okres zatrzymania prawa jazdy zostanie wydłużony do 6 miesięcy; natomiast jeżeli dana osoba po raz kolejny będzie kierowała pojazdem w wydłużonym okresie zatrzymania prawa jazdy zostaną mu cofnięte uprawienia do kierowania pojazdami.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE