Reklama

W Urzędzie Miasta i Gminy Zagórz nieczynny jest podjazd dla niepełnosprawnych

Opublikowano:
Autor:

W Urzędzie Miasta i Gminy Zagórz nieczynny jest podjazd dla niepełnosprawnych  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do Urzędu Miasta i Gminy Zagórz prowadzi podjazd dla niepełnosprawnych, do którego drzwi są zamknięte i zastawione doniczką.

- Jesteśmy wdzięczni za ten sygnał, gdyż zależy nam na jak największej dostępności wszystkich budynków użyteczności publicznej w gminie Zagórz - mówi Jerzy Zuba z UMiG Zagórz. -  Siedziba Urzędu Miasta i Gminy została niedawno poddana gruntownej modernizacji, która objęła również podjazd dla niepełnosprawnych. W chwili obecnej na przyległym do niego terenie trwają prace porządkowe, których celem jest optymalizacja komfortu poruszania się tym szczególnym ciągiem komunikacyjnym.

Jego zdaniem przeszklone drzwi, do których prowadzi podjazd, podobnie jak wszystkie inne materiały i elementy zainstalowane przy okazji wspomnianej inwestycji, spełniają wymogi przepisów budowlanych uwzględniających m.in. potrzeby osób niepełnosprawnych.

- Pomimo wskazanych mankamentów (zamknięte drzwi, lokalizacja doniczki z kwiatkiem) osoby chcące skorzystać z podjazdu mogą to zrobić w każdej chwili - wyjaśnia Zuba. - W kontekście finalizacji wspomnianych prac porządkowych można pomyśleć o dodatkowych udogodnieniach takich, jak np. bezprzewodowy dzwonek.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE