Reklama

W tym roku Wszystkich Świętych nieco inaczej

Opublikowano:
Autor:

W tym roku Wszystkich Świętych nieco inaczej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uroczystość Wszystkich Świętych to czas policyjnych działań ukierunkowanych na zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego. W tym roku o nasze wspólne bezpieczeństwo musimy zadbać wszyscy. Odwiedzając groby naszych bliskich pamiętajmy o obowiązku zasłaniania ust i nosa oraz o zachowaniu dystansu.

Wzmożone policyjne działania, związane z okresem Wszystkich Świętych, będą trwały od 30 października go 2 listopada.
 

 


 

 

Głównym zadaniem funkcjonariuszy będzie zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu poprzez kontrole prędkości, stanu trzeźwości kierujących oraz sposobu przewożenia dzieci w samochodach.
 

Policjanci z całą stanowczością będą reagować na wszelkie przejawy drogowej brawury i ignorancji przepisów ruchu drogowego.


Czas pandemii zmienia oblicze uroczystości Dnia Wszystkich Świętych. Odwiedzając groby naszych bliskich wszyscy musimy pamiętać o przestrzeganiu obowiązujących obostrzeń.
 

W miarę możliwości rozłóżmy tegoroczne wizyty na cmentarzach na kilka dni. Spróbujmy przekonać starszych członków naszej rodziny do pozostania w domach lub odwiedzenia grobów w inny dzień niż 1 listopada.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE