Budowa Centrum Symulacji Medycznej przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku wkrótce się rozpocznie. 18 lipca Pracownia Architektoniczna złożyła w Starostwie Powiatowym w Sanoku projekt budowlany Centrum w celu uzyskania pozwolenia na jego realizację. Będzie to kolejne przedsięwzięcie tej uczelni.
W Sanoku powstanie Centrum Symulacji Medycznej. Zobacz, jak będzie wyglądać [ZDJĘCIA]
Opublikowano:
Autor: Redakcja
WiadomościPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa pokazała projekt, jak będzie wyglądała Centrum Symulacji Medycznej, które powstanie przy PWSZ.
Polecane artykuły:
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE