Reklama

W Niebieszczanach przebudowano drogę i powstało nowe przejście dla pieszych

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

W Niebieszczanach przebudowano drogę i powstało nowe przejście dla pieszych - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowoczesne przejście dla pieszych w Niebieszczanach to jedna z 14 inwestycji w zakresie poprawy bezpieczeństwa pieszych, zrealizowanych w tym roku przez Powiat Sanocki dzięki wsparciu z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

 W ramach zadania wykonaliśmy m.in.  podbudowę dla chodnika i zjazdów, odwodnienie, chodnik z kostki betonowej, zamontowaliśmy oznakowanie pionowe (znaki odblaskowe) i poziome (strukturalne grubowarstwowe). Zamontowaliśmy także urządzenia bezpieczeństwa ruchu, tj.: oświetlenie przejścia, odblaski najezdniowe i punktowe elementy odblaskowe oraz sygnalizację świetlną.

– wylicza starosta Stanisław Chęć.

Inwestycję wykonała Firma Usługowo-Handlowa „SŁAWEX”.  Zadanie pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 2229 R Prusiek - Niebieszczany - Wysoczany w km 5+615 - 5+725 w m. Niebieszczany” otrzymało ponad 174 tys. zł dofinansowania z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Inne, nowoczesne przejścia dla pieszych powstały również w Sanoku na ulicy Okulickiego (2 przejścia) i Konopnickiej, w Strachocinie, Srogowie Dolnym, Prusieku, Tyrawie Wołoskiej, Porażu i Nadolanach, w Besku, Pobiednie oraz w Sanoku na ulicy Stróżowskiej i Słowackiego.

Dodatkowo, w związku z przebudową drogi Załuż-Lesko, Powiat Sanocki wybudował przejście dla pieszych w miejscowości Załuż.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy