Reklama

W Bieszczadach zatrzymano złodziei elektronarzędzi

Opublikowano:
Autor:

W Bieszczadach zatrzymano złodziei elektronarzędzi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Złodzieje krótko cieszyli się ze swojego łupu. Mieszkańcy Przemyśla włamali się na prywatną posesję i z remontowanego domu ukradli elektronarzędzie. Dzięki interwencji strażników granicznych i policjantów włamywaczy złapano, a skradzione przedmioty odzyskano.

Do kradzieży doszło 4 lipca w Brzegach Dolnych. Trzech mężczyzn w wieku 30, 37 i 38 lat w nocy pod nieobecność właścicieli i ekipy budowlanej włamało się na prywatną posesję. Zabrali m.in. wiertarkę, piłę i inne narzędzia budowlane. Wstępnie straty oszacowano na ponad 1 200 zł.

Dzięki interwencji policji z komendy w Ustrzykach Dolnych oraz strażników granicznych sprawców zatrzymano w drodze powrotnej do domu. Okazało się, że dwóch z nich niedawno wyszło z więzienia. Skradzione narzędzia odnalazł pies służbowy straży granicznej. Najprawdopodobniej łupy miały trafić do paserów. Złodzieje trafili do policyjnego aresztu. Przedstawiono im zarzut kradzieży z włamaniem. Skradzione mienie wróci do właściciela. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ustrzykach Dolnych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE