Reklama

Uwaga! Ruszyła pomoc dla ofiar pożaru w Dydni

Opublikowano: śr, 24 lip 2019 13:49
Autor:

Uwaga! Ruszyła pomoc dla ofiar pożaru w Dydni - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z pożarem, który 19 lipca dotknął rodzinę z Dydni, Caritas Archidiecezji Przemyskiej, Oddział w Dydni, wczoraj podjął się organizacji publicznej zbiórki pieniędzy na pomoc państwu Małgorzacie i Stanisławowi Sąsiadek.

W tym celu utworzone zostało specjalne konto bankowe o numerze: 88 1600 1332 1847 4932 3000 0002, na które mogą Państwo przekazywać pomoc finansową, z dopiskiem „pomoc dla pogorzelca z Dydni”.  W obliczu tak ogromnych strat liczy się każda złotówka, dlatego w imieniu poszkodowanych bardzo prosimy o wsparcie. 

W wyniku pożaru państwo Sąsiadek stracili dorobek życia. Spłonęły budynki gospodarcze, traktor, samochód, narzędzia i maszyny rolnicze, pasza dla zwierząt, sprzęt służący do przygotowywania paszy, a także zwierzęta. Pan Stanisław z pożaru zdołał ocalić trzy krowy. W wyniku wysokiej temperatury nadpalił się również dom, popękały szyby w oknach, spalił się fragment dachu oraz część elewacji. Poszkodowany został objęty stosownymi działaniami pomocowymi ze strony instytucji i służb Gminy Dydnia.
Z góry serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy nie pozostają obojętni na nieszczęście innych.

 

 

 

Źródło: Gmina Dydnia

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE