Reklama

UWAGA KONKURS!!! Do wygrania Walentynkowy bal w Olszanicy AKTUALIZACJA

Opublikowano:
Autor:

UWAGA KONKURS!!! Do wygrania Walentynkowy bal w Olszanicy AKTUALIZACJA - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do rozdania mamy podwójną wejściówkę na Walentynkowy Bal Karnawałowy, który organizowany jest 10 lutego w Pałacu w Olszanicy.

W programie imprezy: walentynkowy drink powitalny, uroczysta kolacja z deserem, dwa gorące dania, dworski bufet zimny i deserowy, alkohol oraz walentynkowa loteria z nagrodami.

Aby wygrać bilet, wystarczy wysłać historię, w której przedstawicie, jak poznaliście swoją drugą połówkę. Autor najciekawszego tekstu otrzyma wejściówkę na bal.

Na listy czekamy tylko do wtorku (6 lutego) do godziny 12 pod adresem [email protected]

Zachęcamy do udziału w zabawie.

 

 

REGULAMIN KONKURSU
„Walentynkowy bal w Olszanicy”


I. Postanowienia ogólne


1. Organizatorem konkursu „Walentynkowy bal w Olszanicy” jest redakcja tygodnika Korso Gazety Sanockiej wydawanego przez Agencję Wydawniczo-Reklamową Korso sp z oo. z siedzibą przy ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec, zwany dalej „Organizatorem”.

2. Nad przebiegiem konkursu czuwa Komisja Konkursowa, w skład której wchodzą: redaktor naczelny oraz dziennikarze Korso Gazety Sanockiej.

3. Informacje na temat konkursu dostępne będą w wydaniu papierowym tygodnika Korso Gazety Sanockiej oraz na stronie internetowej www.korsosanockie.pl i na profilach gazety w mediach społecznościowych.

4. W konkursie może wziąć udział każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkała na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, która zgłosiła chęć wzięcia udziału w konkursie zgodnie z niniejszym Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

II. Zasady konkursu


1. Aby wziąć udział w Konkursie należy w terminie od 1 lutego 2018 roku do wtorku (6 lutego 2018 r.) do godz. 12.00:
a) wysłać emaila na adres: [email protected] z opisem historii poznania swojej
drugiej połówki.
2. Zwycięzcę najciekawszego tekstu wybierze Komisja Konkursowa. Redakcja zastrzega sobie prawo do publikacji nadesłanych treści w Korso Gazecie Sanockiej.
3. Wyniki ogłosimy na portalu korsosanockie.pl 6 lutego oraz w Korso Gazecie Sanockiej w wydaniu z 8 lutego 2018 r.


III. Nagrody


1. Nagrodą w konkursie jest podwójna wejściówka na bal walentynkowy organizowany 10 lutego 2018 r. w Pałacu w Olszanicy. Nagrodą jest również darmowy nocleg w Pałacu.
2. Odbiór nagrody możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-16.00 za pośrednictwem organizatora konkursu w siedzibie redakcji tygodnia Korso Gazety Sanockiej do dnia 9 lutego 2018 r. do godziny 12.00. Nagroda nie podlega zamianie na inną ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.


IV. Postanowienia końcowe


1.  Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na podanie imienia i nazwiska do publicznej wiadomości – w tygodniku Korso Gazecie Sanockiej, na stronie www.korsosanockie.pl oraz na stronie tygodnia w mediach społecznościowych.

2. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu.

3. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora/ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm./.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE