Reklama

UWAGA KONKURS!!! Do wygrania dzień na stoku!

Opublikowano:
Autor:

UWAGA KONKURS!!! Do wygrania dzień na stoku! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziesięć pojedynczych biletów na wyciąg narciarski KiczeraSki w Puławach Górnych czeka w tym tygodniu na naszych Czytelników.

Aby wygrać bilet na całodzienne szaleństwo na stoku, nie trzeba wysyłać SMS-ów ani odpowiadać na trudne pytania. Wystarczy się z nami skontaktować, a następnie przynieść wycięty z aktualnego wydania gazety kupon.

Karnety otrzyma pierwszych dziesięć osób, które zadzwonią do naszej redakcji. Na telefony czekamy w środę (24 stycznia) od godz. 11 pod numerem 17 7444 597.

Uwaga! Jedna osoba może wygrać jeden bilet, który jest do wykorzystania w bieżącym sezonie zimowym.

 

REGULAMIN KONKURSU
„SPĘDŹ DZIEŃ NA STOKU”


I. Postanowienia ogólne
1. Organizatorem konkursu „Spędź dzień na stoku” jest redakcja tygodnika Korso Gazety Sanockiej wydawanego przez Agencję Wydawniczo-Reklamową Korso sp z oo. z siedzibą przy ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec, zwany dalej „Organizatorem”.

2. Nad przebiegiem konkursu czuwa Komisja konkursowa, w skład której wchodzą: redaktor naczelny oraz dziennikarze Korso Gazety Sanockiej.

3. Informacje na temat konkursu dostępne będą w wydaniu papierowym tygodnika Korso Gazety Sanockiej oraz na stronie internetowej www.korsosanockie.pl  i na profilach gazety w mediach społecznościowych.

4. W konkursie może wziąć udział każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkała na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, która zgłosiła chęć wzięcia udziału w konkursie zgodnie z niniejszym Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

II. Zasady konkursu
1. Aby wziąć udział w Konkursie należy w terminie od 25 stycznia do 13 lutego 2018 r. do godz. 12.00:
a) zadzwonić pod numer telefonu 13 464 56 54 i podać swoje imię i nazwisko oraz
b) zgłosić się z oryginalnym, wyciętym z tygodnika Korso Gazety Sanockiej kuponem.
2. Jedna osoba może wygrać w jednym tygodniu tylko jedną wejściówkę.

 III. Nagrody
1. Nagrodami w konkursie jest 25 pojedynczych karnetów na całodzienną zabawę na stoku narciarskim KiczeraSki w Puławach Górnych.
2. Odbiór nagrody możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-16.00 za pośrednictwem organizatora konkursu w siedzibie redakcji tygodnia Korso Gazety Sanockiej do dnia 13 lutego 2018 r. do godziny 12.00. Nagroda nie podlega zamianie na inną ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.


IV. Postanowienia końcowe
1.  Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na podanie imienia i nazwiska do publicznej wiadomości – w tygodniku Korso Gazecie Sanockiej, na stronie www.korsosanockie.pl oraz na stronie tygodnia w mediach społecznościowych.

2. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu.

3. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora/ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm./.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE