Reklama

Drugi etap prac związanych z przebudową sieci wodociągowej w pasie drogowym ulicy Kościuszki w Sanoku

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: redakcja

Drugi etap prac związanych z przebudową sieci wodociągowej w pasie drogowym ulicy Kościuszki w Sanoku - Zdjęcie główne

foto redakcja

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od dnia 19.09.2022 r. rozpoczęły się roboty związane z przebudową sieci wodociągowej w pasie drogowym ulicy Kościuszki w Sanoku. Obecnie Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej przystąpiło do II etapu prac.

Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. – Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że od dnia 10.10.2022r. (poniedziałek) został rozpoczęty II etap robót związanych z przebudową sieci wodociągowej w pasie drogowym ulicy Kościuszki w Sanoku.

Etap ten realizowany jest od skrzyżowania ul. Kościuszki z ul. Mickiewicza do skrzyżowania ul. Kościuszki z ul. Sienkiewicza. Planowany termin zakończenia prac: do 30.11.2022r.

Roboty prowadzone są zgodnie z opracowanym i zatwierdzonym projektem zmiany organizacji ruchu przy całkowitym zamknięciu ww. odcinka drogi dla ruchu kołowego.

Prosimy kierowców o stosowanie się do wprowadzonego oznakowania.

W związku z prowadzonymi pracami montażowymi wystąpią przerwy w dostawie wody do budynków zlokalizowanych przy ul. Kościuszki na odcinku od ul. Mickiewicza do ul. Sikorskiego. O terminie planowanych przerw w dostawie wody będziemy informować na bieżąco w miarę postępu robót.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy