Reklama

USTRZYKI DOLNE. Wiosenna akcja deratyzacyjna

Opublikowano:
Autor:

USTRZYKI DOLNE. Wiosenna akcja deratyzacyjna - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dla utrzymania porządku i czystości rozporządzono wiosenną akcję deratyzacji na terenie gminy Ustrzyki Dolne.

Na podstawie Rozdziału 8 Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Ustrzyki Dolne (Uchwała Nr XVI/199/19 Rady Miejskiej w Ustrzykach Dolnych z dnia 30 października 2019 r.) zarządzam w dniach od 4 maja 2020 r. do 22 maja 2020 r.  wiosenną akcję deratyzacyjną na terenie miasta gminy Ustrzyki Dolne.

Zabiegi gryzoniobójcze należy przeprowadzić we wszystkich obiektach, szczególnie w altanach śmietnikowych, korytarzach piwnicznych, komorach i węzłach cieplnych, pomieszczeniach gospodarczych (magazyny, składy, wiaty itp.), z  równoczesną higienizacją tych obiektów.

Deratyzacja winna być wykonana przez specjalistyczną firmę lub we własnym zakresie. 

Trutki należy wyłożyć w miejscach wykluczających łatwy dostęp dzieci i oznaczyć te miejsca widocznym napisem "Uwaga trucizna". Po upływie terminu wyłożenia trutki, usunąć resztki i zlikwidować napis "Uwaga trucizna".

Po zakończeniu akcji proszę o przesłanie do tut. Urzędu, w terminie do dnia 30 czerwca 2020 r., informacji o sposobie przeprowadzania deratyzacji i ilości obiektów objętych deratyzacją.

 

Źródło: Portal Gminy Ustrzyki Dolne

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE