Reklama

USTRZYKI DOLNE. Nastolatki urządziły posiedzenie pomimo zakazów

Opublikowano:
Autor:

USTRZYKI DOLNE. Nastolatki urządziły posiedzenie pomimo zakazów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Funkcjonariusze interweniowali wobec grupy młodzieży zakłócającej ciszę nocną oraz nieprzestrzegającej wytycznych związanych z przeciwdziałaniem epidemii koronawirusa. Policjanci apelują o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń.

Dbając o bezpieczeństwo mieszkańców policjanci codziennie patrolują ulice i osiedla sprawdzając, czy lokale, które powinny być zamknięte, bądź których działanie zostało ograniczone, stosują się do zaleceń związanych z przeciwdziałaniem rozwoju epidemii koronawirusa. Mundurowi kontrolują również miejsca i obiekty, w których wcześniej można było spotkać duże grupy dzieci i młodzieży, a które teraz zostały zamknięte dla użyteczności publicznej.

W niedzielę policjanci otrzymali zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej w jednym z mieszkań w Ustrzykach Dolnych. Około godz. 1 w nocy mundurowi wylegitymowali tam grupę nieletnich osób. Młodzi ludzie zostali przekazani swoim opiekunom, a o całym zdarzeniu zostanie powiadomiony sąd rodzinny.


Apelujemy do wszystkich mieszkańców, aby stosowali się do zaleceń wydawanych w celu przeciwdziałania rozprzestrzeniania się epidemii, aby kierowali się odpowiedzialnością i rozwagą.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE