Reklama

USTRZYKI DOLNE. Laptopy dla uczniów w ramach projektu „Zdalna Szkoła+”

Opublikowano:
Autor:

USTRZYKI DOLNE. Laptopy dla uczniów w ramach projektu „Zdalna Szkoła+” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzięki projektowi "Zdalna Szkoła+" uczniowie wykluczeni cyfrowo ze szkół w gminie Ustrzyki Dolne będą mieli możliwość wypożyczenia laptopów do nauki zdalnej.

Burmistrz Ustrzyk Dolnych Bartosz Romowicz wraz z Zastępcą Michałem Wnukiem wręczyli nowe laptopy dyrektorom ustrzyckich szkół. Sprzęt trafi do uczniów wykluczonych cyfrowo oraz pochodzących z ubogich rodzin, w których jest minimum troje dzieci. Laptopy zostaną im pożyczone na czas zdalnego nauczania.

Sprzęt komputerowy pozyskała Gmina w ramach projektu „Zdalna Szkoła+”. Tym razem z pomocy skorzystają nie tylko uczniowie ze szkół podstawowych z Gminy Ustrzyki Dolne, ale również z Liceum Ogólnokształcącego, jak i z Bieszczadzkiego Zespołu Szkół Zawodowych w Ustrzykach Dolnych. Do uczniów trafi 35 zestawów, na które składają się: laptop, torba oraz myszka.

Projekt „Zdalna szkoła+” sfinansowany jest w 100 % z środków zewnętrznych w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej współfinansowanej przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

 

Źródło: Portal Gminy Ustrzyki Dolne

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE