Reklama

USTRZYKI DOLNE. Drogówka zatrzymała 14 praw jazdy za prędkość

Opublikowano:
Autor:

USTRZYKI DOLNE. Drogówka zatrzymała 14 praw jazdy za prędkość - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tylko przez ostatni weekend mundurowi z ustrzyckiej drogówki zatrzymali 14 praw jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. Niechlubnym rekordzistą okazał się motocyklista, który pędził z prędkością ponad 140 km/h.

Policjanci ustrzyckiej komendy na co dzień dbają o bezpieczeństwo na drogach, kontrolują prędkość i stosują środki prawne za łamanie przepisów. Podczas weekendu, na terenie powiatu bieszczadzkiego, 14 kierowców straciło prawa jazdy za nadmierną prędkość. Rekordzistą okazał się kierowca motocykla, który jadąc 145 km/h, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 95 km/h.

 

Policjanci przypominają, że zgodnie z przepisami ruchu drogowego, w przypadku przekroczenia dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h, funkcjonariusz ujawniający takie wykroczenie zatrzymuje kierowcy prawo jazdy już w trakcie prowadzonej kontroli drogowej. Kierujący musi liczyć się z utratą prawa jazdy na 3 miesiące, mandatem do 500 złotych oraz 10 punktami karnymi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE