Reklama

USTRZYKI DOLNE: 10 zatrzymanych praw jazdy!

Opublikowano:
Autor:

USTRZYKI DOLNE: 10 zatrzymanych praw jazdy! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 10 kierowcom policjanci zatrzymali prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym. Przez weekend funkcjonariusze ruchu drogowego prowadzili na drogach powiatu bieszczadzkiego lokalne działania pn."Prędkość".

W sobotę policjanci ogniwa ruchu drogowego prowadzili lokalne działania pod nazwą "Prędkość". W ciągu całego weekendu funkcjonariusze zatrzymali 10 praw jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, kierujący, który przekroczy dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o minimum 50 km/h straci prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Dokument jest odbierany bezpośrednio przez kontrolującego policjanta. W sytuacji kiedy kierowca nie zastosuje się do zakazu i nadal będzie kierować pojazdem, okres odebrania uprawnień przedłużony zostanie do 6 miesięcy. Jeśli w tym czasie sytuacja się powtórzy, starosta wyda decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdem. Będzie to oznaczało konieczność ponownego zdawania egzaminu na prawo jazdy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE