Reklama

Uniwersytet Samorządności w Wujskiem już przygotowany

Opublikowano:
Autor:

Uniwersytet Samorządności w Wujskiem już przygotowany - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakończyły się prace w Wiejskim Domu Kultury w Wujskiem, gdzie zostanie utworzona placówka Uniwersytetu Samorządności.

W ramach zadania przeprowadzony został drobny remont sali widowiskowo-tanecznej a także zakupione zostało wyposażenie, które w przyszłości ułatwi organizację szkoleń i spotkań. Całkowity koszt zadania to ok. 31 tys. zł, na ten cel Gmina Sanok z Samorządu Województwa pozyskała kwotę 15 tys., pozostałą część środków na realizację zadania przeznaczyło sołectwo.

W bieżącym roku, głównym założeniem „Uniwersytetu Samorządności” jest stworzenie warunków do przeprowadzenia inicjatyw edukacyjnych polegających na organizacji szkoleń, zajęć, kursów, warsztatów, które stanowiłyby odpowiedź na całość zapotrzebowania lokalnych społeczności w zakresie samorządności. Realizacja koncepcji „Uniwersytetu Samorządności” obejmuje wykonanie dwóch etapów. I etap inwestycyjny jest realizowany w tym roku i jest związany z przygotowaniem niezbędnej infrastruktury na potrzeby realizacji zakładanych form edukacyjnych (2019 rok).

Natomiast II etap – (2020 rok) polegać będzie na realizacji założeń edukacyjnych z wykorzystaniem stworzonej infrastruktury w bieżącym roku za pośrednictwem podmiotów szkolących.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE