Reklama

Spotkania z Koalicją Obywatelską również w Sanoku i Lesku

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Marian Struś

Spotkania z Koalicją Obywatelską również w Sanoku i Lesku - Zdjęcie główne

Małgorzata Kidawa-Błońska | foto Marian Struś

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ramach spotkań: „TU JEST PRZYSZŁOŚĆ”, organizowanych na terenie całego kraju przez Koalicję Obywatelską, od najbliższego poniedziałku ekipy posłów i senatorów Koalicji gościć będą na Podkarpaciu. Już pierwszego dnia (24 bm.) pojawią się m. in. w Sanoku, Krośnie, Lesku.

Sanocko-leskiej przewodzić będzie wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska, a towarzyszyć: europoseł Elżbieta Łukacijewska, poseł Czesław Mroczek oraz senator Stanisław Lamczyk. Otwarte spotkanie odbędzie się o godz. 17.30 w Sali Gobelinowej sanockiego zamku. Wcześniej, o godz. 15 w Bieszczadzkim Domu Kutury spotkają się z mieszkańcami Leska.

Również w poniedziałek, o godz. 12.30 pod siedzibą Oddziału Autosan Huty Stalowa Wola w Sanoku z inicjatywy europoseł Elżbiety Łukacijewskiej i poseł Joanny Frydrych odbędzie się konferencja prasowa. Uczestniczyć w niej będą, oprócz organizatorek, wicemarszałek Małgorzata Kidawa-Błońska, posłowie: Dorota Niedziela, Zofia Czernow i Tomasz Siemoniak oraz senator Agnieszka Kołacz-Leszczyńska.


Przybliżmy osoby gości poniedziałkowych spotkań w Lesku i Sanoku. Na czele ekipy znajduje się wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska, która 15 lutego 2020 roku gościła już w Sanoku, gdzie spotkała się z mieszkańcami. Towarzyszyć jej będzie, podobnie jak wtedy, nasza europoseł Elżbieta Łukacijewska.

CZESŁAW MROCZEK, poseł Platformy Obywatelskiej pięciu kadencji. Mieszka w Mińsku Mazowieckim, działał w mińskich strukturach podziemnej „Solidarności". Wraz z Komitetem Obywatelskim „Solidarności" organizował pierwsze wolne wybory do parlamentu. W latach 2011-2015 był sekretarzem stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej. W Sejmie pracuje w dwóch komisjach: Komisji Obrony Narodowej i Komisji Infrastruktury. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej i Uniwersytetu Warszawskiego (wydział prawa).

STANISŁAW LAMCZYK - polityk i przedsiębiorca, doktor nauk humanistycznych, poseł na Sejm czterech kadencji, obecnie senator. Pochodzi z woj. zachodnio-pomorskiego. Ukończył wydział mechaniczny Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Koszalinie, a następnie studia podyplomowe na wydziale organizacji i zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. W 2010 r. uzyskał tytuł doktora nauk humanistycznych na wydziale nauk politycznych i dziennikarstwa Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. W Senacie jest członkiem Komisji Gospodarki Narodowej i Innowacyjności, wiceprzewodniczącym Komisji Infrastruktury oraz członkiem Komisji Nadzwyczajnej ds. Klimatu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy