Trzecie z rzędu zwycięstwo Ekoballu Stali Sanok [FOTO]

Wiadomości Sanoczanie po zwycięstwach po 3-1 ze Startem w Pruchniku i na własnym stadionie z Lechią Sędziszów Małopolski sięgają po trzy punkty po raz trzeci z rzędu.

IV ligapiłki nożnej, grupa podkarpacka, XIX kolejka:

Partyzant Targowiska - Geo-Eko Ekoball Stal Sanok 2-4 (1-0)

Bramki dla Ekoballu:
Krystian Kalemba 70', Łukasz Tabisz 74', Kamil Adamiak 75', Piotr Lorenc 87'.

Ekoball:
Piotr Krzanowski - Jakub Ząbkiewicz, Kamil Jakubowski, Karol Adamiak, Sebastian Sobolak, Filip Pielech, Konrad Kaczmarski, Piotr Lorenc, Krystian Jaklik, Łukasz Tabisz, Szymon Słysz. Rezerwa: Mateusz Jagniszczak, Wojciech Władyka, Damian Niemczyk, Kamil Adamiak, Krystian Kalemba, Dawid Posadzki, Dawid Gąsior.

Ekoball miał wyraźną przewagę zarówno w polu, jak i w stwarzanych sytuacjach przez całe spotkanie.
Wyłącznie dzięki ogromnemu szczęściu (choćby słupki Sobolaka i Niemczyka) i bardzo dobrej postawie swego bramkarza, Partyzant prowadził aż do 70 minuty spotkania. W ciągu pięciu minut między 70, a 75 minutą goście trafili trzykrotnie i jasne już było, że z kompletem punktów wrócą do Sanoka.

W innych ciekawszych meczach Karpaty Krosno uległy Piastowi Tuczempy 0-2, a rezerwy Stali Mielec rozgromiły rezerwy rzeszowskiej Resovii aż 13-0!!!

Po dzisiejszym zwycięstwie sanoczanie mają już 27 punktów i zbliżają się powoli do czołówki tabeli.

Ekoball Stal Sanok o czwarte zwycięstwo z rzędu zagra za tydzień w Przeworsku z Orłem i będzie