Reklama

Trwa zbiórka podpisów pod petycją - Połączmy Sanok z S19

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Trwa zbiórka podpisów pod petycją - Połączmy Sanok z S19  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Postulowana trasa ma prowadzić od planowanej obwodnicy Miejsca Piastowego tak, aby połączyć ją z Sanokiem. Odcinek nowej drogi to niecałe 30 km. Większa dostępność dużych ośrodków miejskich może przyczynić się do wzrostu atrakcyjności południowo-wschodniej części województwa podkarpackiego. W trosce o rozwój potencjału gospodarczego naszego regionu, z inicjatywy burmistrza miasta Sanoka Tomasza Matuszewskiego wdrożono działania na rzecz budowy łącznika S19 z Sanokiem.

Koncepcja tej drogi spotkała się z przychylnością samorządowców regionu bieszczadzkiego, radnych, przedsiębiorców działających na tym terenie oraz samych mieszkańców. 

 

 

Aktualnie rząd realizuje projekt 100 obwodnic na lata 2020-2030, zatem jest to odpowiedni moment, by przy tej okazji upomnieć się o brakujące odcinki, które sprawią, że nasz region będzie w pełni skomunikowany z resztą Polski i Europy. Potrzeba naprawdę niewiele.

W tym celu powstała inicjatywa mająca na celu zebranie podpisów pod petycją ws. budowy łącznika S19 z Sanokiem. Włączyli się w nią samorządowcy, przedsiębiorcy i przedstawiciele organizacji pozarządowych. Każdy, kto chce dołożyć swoją cegiełkę i wziąć udział w zbieraniu podpisów, może pobrać treść apelu oraz listy m.in. na stronie: https://www.sanok.pl/polaczmy-sanok-z-s19-zbieramy-podpisy-pod-petycja/#more-22436 (dołączone w załączniku) oraz zebrać podpisy wśród znajomych, sąsiadów i współpracowników. Formularze są do odebrania w Urzędzie Miasta Sanoka, w pok. nr 4. Więcej informacji na ten temat można uzyskać pod nr tel. 134652885 i 604 138 152. Formularze z podpisami prosimy wysyłać na adres Urząd Miasta Sanoka, ul. Rynek 1, 38-500 Sanok. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję.

PETYCJA ⇒ POBIERZ       LISTA PODPISÓW  ⇒ POBIERZ

Materiał prasowy Urzędu Miasta Sanoka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy