Reklama

Totalna demolka

Opublikowano:
Autor:

Totalna demolka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak się okazuje, budowa może też rujnować. Tak jest na ulicy Lipowej w Nowosielcach, gdyż ciężki sprzęt przejeżdża na sąsiednią posesję, gdzie trwa remont szkoły.

Mieszkanka prosi o interwencję.

- Mamy teraz w sąsiedztwie inwestycję i sprzęt jeździ drogą gminną - twierdzi zdenerwowana kobieta. - Narobiło się błota i po prostu się topimy. Moje ogrodzenie jest całe schlapane błotem. Kierownik Rakoczy z urzędu gminy przyjechał to sprawdzić, ale w czasie mrozu, gdy wszystko było zamarznięte. Powiedziałam też sołtysowi, że zgłaszam temat do gazety. Nie mogę patrzeć na moją kostkę pełną błota, również auto mam stale obłocone. Latem jeździli do budowy drugą stroną, natomiast koło szkoły teraz nie wolno przejeżdżać, bo kładą tam kostkę. Nikt się nie martwi, że ludzie mają dojazd do posesji w fatalnym stanie.

- W Nowosielcach remontują szkołę i wykonawca korzysta z drogi - wyjaśnia wójt Andrzej Betlej. - Nie wiem, czy mieszkanka zgłaszała do urzędu gminy ten problem i nie mam pojęcia, czy była u kierownika Rakoczego. Nie wiem, czy da się coś zrobić w sprawie, bo trwają roboty i samochody jeżdżą na budowę. Jak skończą, to zobaczymy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE