Reklama

Tomasz Szarek trzecim zawodnikiem Mistrzostw Polski w Trójboju siłowym

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę o 23.30 w Zalesiu koło Białej Podlaski tuż obok białoruskiej granicy zakończyły się Mistrzostwa Polski w trójboju siłowym. Wydarzenie to zgromadziło wielu siłaczy z całej polski. Wziął w nich udział, zawodnik Miejskiego Stowarzyszenia Sportowego Gryf Sanok Tomasz Szarek.

Zawody w trójboju to istny maraton trwają wiele godzin zaczynają się od przysiadu ze sztangą, w którym  Tomek uzyskał 220 kg, następnie zawodnicy biorą udział w wyciskaniu leżąc na ławeczce, bój ten zawodnik ukończył z wynikiem 165 kg, dopełnieniem zawodów jest martwy ciąg, tu uzyskał 235 kg, co razem dało 620 kg.


Kategoria Tomka zgromadziła najbardziej wyrównanych zawodników, każdy z nich miał ochotę na złoto, niestety pierwsze miejsce jest tylko jedno. Zdobył je Marcin Kosut z wynikiem 690 kg (250+175+275) drugi był Paweł Likus  650 kg (240+147,5+272,5) trzeci Tomasz Szarek 620 kg(220+165+235).Tomasz po zawodach był bardzo szczęśliwy, i zapewnił, że za rok będzie jeszcze lepiej przygotowany do walki z konkurencją. 


Piotr Wojnarowski:

To nasz powrót do trójboju po 24 lub 25 latach. W Sanoku trójbój cieszył i cieszy się dużą popularnością, a sanoccy zawodnicy startują z sukcesami w wielu Timach w całej Polsce, Tomek postanowił startować w klubie, w którym jest od lat. Dziękuje mu, że namówił mnie na start, miło było po latach spotkać znajome twarze z trójbojowej elity, być może za rok powalczymy razem. Zapraszamy na zajęcia na siłownie MOSIR Wierchy trenujcie z nami. Jeszcze raz Gratuluje Tomkowi za jego mobilizację, upór i pracę, to charakteryzuje najlepszych zawodników w tej dyscyplinie sportu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE