Reklama

To dla mnie ogromna satysfacja - mówi Anna Hałas, wójt gminy Sanok

Opublikowano:
Autor:

To dla mnie ogromna satysfacja - mówi Anna Hałas, wójt gminy Sanok - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Sanok uzyskała bardzo wysoką ocenę pre-ratingową, mieszczącą się na poziomie inwestycyjnym w przedziale AAA a BBB+.

Pre-rating to wstępna ocena analizy kondycji finansowej jednostki samorządu, obejmująca wiarygodność i wywiązywanie się z zobowiązań finansowych. Ocena na poziomie inwestycyjnym oznacza bardzo dobry stan finansów publicznych gminy Sanok.

 W piśmie skierowanym do Anny Hałas, wójta gminy Sanok, prezes Zarządu Fundacji Rozwoju Rynku Kapitałowego - Paweł Śliwiński informuje – "Na 2792 jednostki samorządu terytorialnego w Polsce zaledwie 319 posiada ocenę równą lub wyższą od uzyskanej przez gminę Sanok. Jest to dowodem, iż w sposób odpowiedzialny i racjonalny zarządzacie Państwo środkami publicznymi, w pełni wypełniając mandat zaufania uzyskany od wyborców w wyborach samorządowych".

 Badanie pre-ratingowe na zlecenie Fundacji Rozwoju Rynku Kapitałowego wykonała agencja ratingowa INC Rating Sp. z o.o. z Poznania, podlegająca Europejskiej Komisji Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych w Paryżu, a której wysokie kwalifikacje zostały potwierdzone przez Europejski Nadzór Bankowy w Londynie.

 - Jest to profesjonalna  i niezależna ocena agencji ratingowej, która potwierdza, że działania, które podejmujemy każdego dnia dla dobra gminy Sanok są skuteczne, odpowiedzialne  i rzetelne. Jest to dla mnie ogromna satysfakcja – podsumowuje wójt Anna Hałas.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE