Reklama

To była prawdziwie sportowa sobota z MOSiR-em! [ZDJĘCIA+VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 28 września na obiektach sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się „Sportowa Sobota z MOSIR-em” .

Pogoda dopisała, najważniejsze, że planów organizatorów nie pokrzyżował deszcz. Zmagania sportowe rozpoczęły się od rozgrywek piłkarskich, do których zgłosiło się osiem drużyn. Ostatecznie po rezygnacji trzech z nich, w turnieju wzięły udział: Dąbrówka, Zatorze, Posada, Olchowce i Błonie Ekipa.

W turnieju uzyskano następujące rezultaty:

Dąbrówka – Zatorze 4-2
Posada – Błonie Ekipa 1-5
Dąbrówka – Olchowce 0-3
Posada – Zatorze 4-6
Błonie Ekipa – Dąbrówka 4-2
Olchowce – Posada 7-1
Zatorze – Błonie Ekipa 1-6
Dąbrówka – Posada 5-4
Zatorze – Olchowce 2:2 (Zatorze wygrywa po rzutach karnych)
Olchowce – Błonie Ekipa 2:5

W turnieju triumfowała drużyna Błonie Ekipa przed Olchowcami oraz Dąbrówką. Najlepszym bramkarzem turnieju uznano Miłosza Poznańskiego z Olchowiec, a królem strzelców został Jarema Szarzyński.

Studenci Ratownictwa medycznego z PWSZ w SanokuJoanna Wodzińska, Waldemar Bąk i Bartek Baszak przeprowadzili pokaz pierwszej pomocy.


 

Po nich ujrzeliśmy otwarty trening grupy „Samuraj Trans-Sanok”. W pokazie wzięli udział: Adam Tutak – trzykrotny mistrz Polski, zdobywca Pucharu Świata, brązowy medalista Mistrzostw Europy. Wystąpił też Miłosz Baran, dwukrotny mistrz Polski, zdobywca Pucharu Świata, wicemistrz Europy. 


 

Na stanowisku obok swoje wysokie umiejętności pokazywali młodzi siatkarze TSV Sanok pod opieką trenera Macieja Wiśniowskiego.
Kolejną sportową atrakcją był trening instruktażowy Nordic Walking prowadzony przez wielokrotnego mistrza Polski i Świata, Jerzego Nalepkę. Niezwykle widowiskowe i emocjonujące konkurencje sportowe zorganizowane przez klub lekkoatletyczny Komunalni Sanok cieszyły się sporym zainteresowaniem. Rywalizowali w nich uczniowie szkół podstawowych. 

Po sportowej rywalizacji i wysiłku fizycznym można było zjeść smaczne kiełbaski z grilla, zainstalowanego na stanowisku obok. Nagrody dla najlepszych oraz puchary wręczali: wiceburmistrz Sanoka Grzegorz Kornecki oraz dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Tomasz Lasyk.
Impreza bardzo udana, wedle zgodnej oceny zarówno jej uczestników, jak i organizatorów i miejmy nadzieję, że wpisze się na stałe w kalendarz sanockiego MOSIR-u. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE