Reklama

Terenowy Oddział RCKiK w Sanoku zostaje przeniesiony do Szpitala Specjalistycznego - Ważna informacja dla dawców krwi!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Terenowy Oddział RCKiK w Sanoku zostaje przeniesiony do Szpitala Specjalistycznego - Ważna informacja dla dawców krwi! - Zdjęcie główne

Informacja dla krwiodawców | foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sanok - Terenowy Oddział Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (RCKiK) w Sanoku informuje wszystkich honorowych dawców krwi o zmianie lokalizacji swojej działalności. Z przyczyn technicznych, od dnia dzisiejszego, Oddział tymczasowo przenosi się do Szpitala Specjalistycznego przy ul. 800-lecia 26 w Sanoku.

Zapewnienie odpowiednich warunków i sprawnego funkcjonowania Terenowego Oddziału RCKiK to priorytet dla zapewnienia niezbędnych zasobów krwi dla pacjentów. W związku z tym decyzja o przeniesieniu siedziby Oddziału została podjęta w celu zapewnienia lepszych i bardziej dogodnych warunków dla dawców oraz personelu medycznego.

Nowa lokalizacja Terenowego Oddziału RCKiK znajduje się na terenie Szpitala Specjalistycznego, a wejście do Oddziału znajduje się od strony Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Dawcy krwi będą obsługiwani na pierwszym piętrze obok Serologii i Banku Krwi.

Przeniesienie Terenowego Oddziału RCKiK do Szpitala Specjalistycznego wiąże się z pewnymi utrudnieniami dla dawców, za które RCKiK serdecznie przeprasza. Jednak zespół Oddziału zapewnia, że wszelkie środki zostały podjęte, aby minimalizować ewentualne niedogodności i zapewnić jak najlepszą obsługę.

Dla wszystkich szanownych honorowych dawców krwi, którzy regularnie wspierają tę szlachetną inicjatywę, zapraszamy do nowej lokalizacji Terenowego Oddziału RCKiK. Wasza pomoc jest niezastąpiona i niezwykle ważna dla ratowania ludzkich żyć. RCKiK liczy na dalsze zaangażowanie i hojność wszystkich honorowych dawców, aby utrzymać stabilne zapasy krwi dla potrzebujących pacjentów.

RCKiK serdecznie dziękuje wszystkim honorowym dawcom krwi za ich nieocenioną pomoc i cenne wsparcie. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z przeniesieniem Terenowego Oddziału RCKiK i zachęcamy do kontaktu z Oddziałem w przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy