Reklama

Takie chwile dodają skrzydeł

Opublikowano:
Autor:

Takie chwile dodają skrzydeł - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za nami mecz hokejowy, z którego dochód przekazano na leczenie chorego na nowotwór kości Kubę Pietrasza z Sanoka. Udało się zebrać około 5 tys. złotych.

"Mecz z Gwiazdami" po raz kolejny przyciągnął na Arenę ludzi, którzy nie są obojętni na pomoc drugiemu człowiekowi.
- Bardzo ucieszyła mnie frekwencja, która była dużo wyższa niż w ostatnich latach - mówi Rafał Jasiński, prezes Fundacji Czas Nadziei. - Kuba z rodzicami, rodzeństwem i dziadkiem byli z nami przez cały czas. Widziałem wzruszenie w ich oczach. To naprawdę wiele znaczy, gdy tysięczny tłum bije brawo ośmiolatkowi, który pokonał raka. Takie chwile z pewnością dodają skrzydeł i sił do dalszej walki. Jestem przekonany, że ten dzień chłopiec i jego rodzina zapamiętają na zawsze.

Na mecz z sanockimi Niedźwiedziami przybyli artyści, którzy bezinteresownie zaangażowali się w akcję. Wśród nich byli: Ewa Błachnio, Roman Polko, Rafał Mroczek, Bogdan Kalus, Rafał Bryndal czy Rafał Olbratowski.

Andrzej Tomanek z kabaretu OTTO wspominał, że to nie pierwsze jego spotkanie z Kubą. Razem z kabaretem odwiedzili niedawno oddział chemioterapii dziecięcej w Warszawie, gdzie leczy się chłopczyk.

- Kwota, która zebraliśmy, nie jest zbyt wielka, to niecałe 5 tys zł - dodaje Jasiński. - Jednak nie pieniądze były najważniejsze podczas imprezy. Pokazaliśmy rodzinie Pietraszów, że nie są sami. Pieniądze trafiły na specjalne subkonto Kuby, na które zbieramy fundusze już od kilku miesięcy. Obecnie zgromadzona suma z pewnością pozwoli na rozpoczęcie zaplanowanej rehabilitacji i dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego dla naszego dzielnego rycerza.

Prezes fundacji zachęca do pomocy Kubusiowi.Pieniądze można wpłacać na subkonto.
 
Numer subkonta Kubusia:
PBS BANK 52 8642 1184 2018 0037 4228 0014

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE