Reklama

SZYJEMY MASECZKI W SANOKU: Ruszyła zrzutka na materiały do szycia maseczek!

Opublikowano:
Autor:

SZYJEMY MASECZKI W SANOKU: Ruszyła zrzutka na materiały do szycia maseczek! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od kilkunastu dni grupa ochotniczek szyje maseczki ochronne dla osób, które są teraz na pierwszej linii frontu - ratowników, pracowników szpitali, MOPS-ów, GOPS-ów, ale i dla ekspedientek, listonoszy, kierowców, wolontariuszy - słowem wszystkich, którzy cały czas pracują i mają kontakt z ludźmi.

Nie wiemy kto jest nosicielem a kto nie, dlatego postanowiliśmy „wyposażyć” wszystkich chętnych w maseczki. Szyjemy je z bawełny, bo przez takie łatwo oddychać, można je spokojnie prać i prasować - a to ważne, bo koronawirus ginie w temperaturze powyżej 60 stopni, aby więc zdezynfekować maseczkę, wystarczy przeprasować ją gorącym żelazkiem.

Produkcja idzie pełną parą. Dzięki zaangażowaniu ludzi o cudownych sercach udało nam się zdobyć materiał i gumki do uszycia pierwszych tysiąca sztuk maseczek. Potrzeby są jednak dużo większe. Maseczek potrzeba tysiące.

Sprawa jest pilna, chcemy zdążyć przed apogeum zachorowań. Pieniądze na materiał i gumki będziemy zbierać tutaj. Resztę zrobimy charytatywnie.

Jeśli masz ochotę wspomóc nasze działania i zrobić coś w tym trudnym czasie dla innych - dorzuć swój grosz. Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy w imieniu tych, do których maski trafią.

Zrzutke możesz wspomóc ►TUTAJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE