Reklama

Sytuacja w sanockich placówkach oświatowych w związku z COViD-19

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay

Sytuacja w sanockich placówkach oświatowych w związku z COViD-19 - Zdjęcie główne

foto pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 24 stycznia br. odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta Sanoka Tomasza Matuszewskiego oraz zastępcy burmistrza ds. społecznych Grzegorza Korneckiego z dyrektorami szkół podstawowych, przedszkoli i żłobków dotyczące bieżącej analizy sytuacji epidemiologicznej związanej z COViD-19 w podległych jednostkach oświatowych. W naradzie z ramienia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej uczestniczyła również pani Maria Smarzewska – Kierownik Sekcji Higieny Żywności i Żywienia.

Aktualnie wszystkie jednostki oświatowe funkcjonują w trybie stacjonarnym. Obecnie w szkołach podstawowych na 3110 uczniów 29 przebywa w izolacji, w związku ze stwierdzonym zakażeniem COViD-19, nieobecnych jest 66 nauczycieli na 417,90 zatrudnionych oraz 12 pracowników obsługi na 128,41 pracujących w szkołach.

W najbliższym tygodniu w trybie zdalnym pracowało będzie 18 ze 147 klas.

W czterech przedszkolach samorządowych funkcjonujących na terenie miasta obecnie w pracy stacjonarnej zawieszonych jest 5 grup przedszkolnych na 45 funkcjonujących.

Żłobki Samorządowe pracują bez większych problemów, jutro, tj. 25 stycznia upływa okres zawieszenia w funkcjonowaniu jednej grupy.

Sytuacja epidemiologiczna w podległych szkołach, przedszkolach i żłobkach jest stale monitorowana – wnioski dyrektorów placówek, dotyczące zawieszenia zajęć są rozpatrywane na bieżąco.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy