Reklama

Sygnały czytelników. Ścięte 3 miesiące temu drzewa leżą na placu zabaw [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Otrzymaliśmy sygnał od mieszkańców ulicy 800-lecia w Sanoku, w sprawie ściętych już ponad 3 miesiące temu drzew. Są porzucane w wysokiej trawie i nie ma chętnych na posprzątanie ich.

Publikujemy w oryginale sygnał od mieszkańców:

"Witamy. Chcielibyśmy prosić Państwa o interwencje-publikację w sprawie uprzątnięcia ściętych drzew na placu zabaw przy ulicy 800- lecia !!! Drzewa zostały ścięte około 3 miesiące temu do dnia dzisiejszego leżą zrzucone w trawie po kolana i nikt nie zamierza tego usunąć. Również ogrodzenie placu zabaw pozostawia wiele do życzenia. 

Przy okazji chcemy jeszcze zaznaczyć, że stan techniczny placu zabaw jest fatalny. Od lat nikt się nim nie interesuje - trawa wiecznie po kolana, skrzypiące niepomalowane huśtawki, same drabinki, które są wręcz niebezpieczne dla dzieci ze względu na swoją wysokość. Na każdym placu zabaw jest sztuczna nawierzchnia, a tutaj jest wiecznie wysoka trawa i pełno kleszczy. Zniszczone ogrodzenie i wystające z niego druty stwarzają zagrożenie dla dzieci. My rodzice apelujemy do władz miasta, aby zrobić tam, godny naszych pociech plac zabaw.  Nie chcemy mieć zarośniętego bez nawierzchni w okropnym stanie placu zabaw. Warto również zaznaczyć ze drugiego w takim stanie placu zabaw w Sanoku nie znajdziemy. Wstyd !!!!

Rodzice"

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE