Reklama

Sygnały czytelników: Przyjechał pojeździć na quadzie w Bieszczady wiedząc ze ma koronawirusa!

Opublikowano:
Autor:

Sygnały czytelników: Przyjechał pojeździć na quadzie w Bieszczady wiedząc ze ma koronawirusa! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od czasu długiego czerwcowego weekendu dostajemy mnóstwo sygnałów od mieszkańców powiatu bieszczadzkiego o nieprawidłowościach, jakie zauważają wśród turystów jak i właścicieli ośrodków.

"Dzień dobry,

Postanowiłem napisać do Państwa, gdyż już nie mogę patrzeć na to co się tu u nas w Bieszczadach dzieje...
Czarę goryczy przelał ostatni przypadek, który niesie się szerokim echem zarówno tu u miejscowych jak i już w Polskę. A mianowicie, do jednego z ośrodków wypoczynkowych przyjechał gość, który mając świadomość, że jest zakażony koronawirusem, chciał pojeździć sobie na quadach. Jadał w restauracji hotelowej i przebywał w ośrodku. Z tego co wiem, to w tym miejscu nadal przyjmują gości... To, co się tu dzieje, to jest cyrk proszę Państwa. Pomijając ten fakt, ludzie nie zachowują żadnego dystansu, nie noszą w lokalach i sklepach masek, obsługa w restauracjach i ośrodkach nie ma również masek ani rękawiczek. Stoliki nie są dezynfekowane po wcześniejszych gościach. Czy wszystkim już kompletnie odbiło? Źle nam tu było bez wirusa? Czy koniecznie musimy siebie nawzajem zarażać? Czy ktoś nad tym w ogóle panuje? Stosuje jakieś kary? Przecież nasza służba zdrowia nie "wydoli" jak się to u nas rozszaleje! 
Dlatego pisze i mam nadzieję, że ludzie to rozpowszechnią i włączą myślenie!"

 

Zapytaliśmy o wspomniany przez czytelnika ośrodek rzecznika Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej. Czekamy na odpowiedź, jak tylko ją otrzymamy, zaktualizujemy artykuł. 

Mamy odpowiedź w tej sprawie od rzecznika Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej: Bieszczady Koronawirus: Amator quadów przebywał w Stężnicy [KOMUNIKAT WSSE]

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE