Reklama

SYGNAŁY CZYTELNIKÓW: Piaszczysta plaża po deszczu [FOTO+VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Otrzymaliśmy dzisiaj sygnał od naszego czytelnika, który zwraca uwagę na nowo powstałą piaszczystą plażę na jednym z brzegów Sanu.

Szanowna Redakcjo,

Chciałbym zwrócić uwagę na to, o czym mówili mieszkańcy Sanoka już przy pierwszych pracach nad plażą wypełnioną piaskiem na brzegu Sanu. W miejscu, gdzie zaprojektowano plażę, odkąd pamiętam (a jestem rodowitym sanoczaninem) spływała tam woda zgromadzona powyżej, a mianowicie na parkingu przy terenie zielonym, tuż obok skateparku. To żadna tajemna wiedza, że woda spływa w dół, wraz z nią spływają różnego rodzaju wycieki z zaparkowanych na parkingu pojazdów, pety, i inne zanieczyszczenia tam zgromadzone. Nie odzywałem się wcześniej, bo nic tak nie obrazuje moich słów jak przykład "na żywo", namacalny. Po opadach deszczu w nocy, stało się to co działo się zawsze, wszyscy którzy spacerowali tamtędy po deszczu znają świetnie sytuację. 
Ważną rzeczą, na którą chcę zwrócic uwagę jest fakt, że nie każdy ma świadomość, że piasek na owej plaży po deszczu się zapada. To istotna informacja dla matek z dziećmi i osób starszych. Trzeba zadbać, aby nikt sobie tam krzywdy nie zrobił zapadając się w piach. Może jakaś tabliczka ostrzegawcza? Nie wiem, ale pasuje ostrzec ludzi, bo to ważne. 

 

Sprawdziliśmy sygnał naszego czytelnika.  Pokazujemy, jak to wygląda na materiale video. My informujemy - Wy oceńcie sami. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE