Reklama

SYGNAŁY CZYTELNIKÓW: Obniżka w kwocie 1 zł za wywóz nieczystości urąga naszej godności!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

SYGNAŁY CZYTELNIKÓW: Obniżka w kwocie 1 zł za wywóz nieczystości urąga naszej godności! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rubryka "Sygnały czytelników" jest rubryką naszych czytelników, w której mogą zwrócić uwagę na problemy, z jakimi się borykają, jakie ich trapią. Wszystkie maile publikujemy w wersji oryginalnej. Zaznaczamy, że nie publikujemy anonimów. Dane autorów pozostają do wiadomości redakcji.

"Proszę redakcję  zamieszczenie na Waszym portalu mojego sygnału w sprawie, która mnie i moją rodzinę bardzo zbulwersowała. Ja i mój mąż  mamy kartę dużej rodziny, gdyż wychowaliśmy  4 dzieci. W 2020 roku korzystaliśmy z obniżki  50% za wywóz  nieczystości przy czynszu ustalonym przez Sanocką Spółdzielnię Mieszkaniową. W dniu 28.01.2021.  włodarze  miasta Sanoka ustalili, że  od  01.03.2021 r. obniżka  za wywóz nieczystości  będzie  wynosić  1 zł.  na członka rodziny wielodzietnej! Czyli normalnie wynosi 29 zł a po obniżce  28 zł! Ja i mój mąż czujemy upokorzenie i poniżenie taką  obniżką!!  Lepiej gdyby w ogóle jej nie było!  Bardzo proszę o publikację mojego sygnału o tej bulwersującej  obniżce! Na dowód  tego, co napisałam, przesyłam pismo z rozliczeniem  ze spółdzielni  mieszkaniowej. "

Przypominamy, że ulga z tytułu odbierania odpadów komunalnych w sposób selektywny wynosiła w Sanoku do tej pory 50% w przypadku, gdy mieszkańcy domu lub mieszkania w bloku byli posiadaczem Karty Dużej Rodziny.  Radni jednak przegłosowali nową uchwałę w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi, w której ulga wynosi zaledwie 1 zł od jednego członka rodziny wielodzietnej, co oznacza to aż 143 zł podwyżki dla tych mieszkańców. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy