Reklama

Świętujemy trzylecie

Opublikowano:
Autor:

Świętujemy trzylecie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trzy lata to tak niewiele w porównaniu ze stażem, jakim może się pochwalić nasza siostrzana redakcja Korso z Mielca (25 lat) czy z Kolbuszowej, która w tym roku obchodzi swoje dziesięciolecie.

Te trzy lata, spędzone wspólnie z Państwem, wiele nas nauczyły i wzbogaciły w nowe doświadczenia. Mimo że skład redakcyjny kilkakrotnie się zmieniał, niemal od początku jest z Wami Sabina Tworek, redaktor naczelna, i Krzysztof Lubomski, dziennikarz sportowy. Półtora roku pracuje Anna Twardy, a od niedawna: Agnieszka Szczepańska i Monika Garbowska.

Od trzech lat jesteśmy do Państwa dyspozycji i zawsze staramy się rzetelnie przedstawiać wszystkie fakty. Nie ukrywamy, że czasami nie jest to łatwe, bowiem niejednokrotnie dziennikarz staje przed trudnym wyborem: zawieść zaufanie czytelnika, który liczy na jego pomoc i narazić się władzy, czy zrezygnować z tematu i spać spokojnie. W ostateczności wygrywa to pierwsze, bo raz stracone zaufanie, niestety trudno jest ponownie odzyskać.

Od samego początku istnienia gazety stawialiśmy na dialog, dlatego tym bardziej cieszy fakt, że zyskujemy coraz większe grono stałych czytelników. Zewsząd dobiegają głosy, że czytelnictwo prasy spada, ale nasza gazeta na szczęście tego nie odczuwa. Wręcz przeciwnie – z roku na rok zwiększamy jej sprzedaż, a nawet poszerzamy działalność. Na początku zasięgiem obejmowaliśmy tylko powiat sanocki, a od dwóch lat piszemy także o tym, co dzieje się w powiecie leskim i bieszczadzkim. Z 24-stronnicowej gazety rozrośliśmy się do 32 stron. Wystarczy też spojrzeć na prężnie działającą stronę Korso Gazety Sanockiej na Facebooku oraz ciągle rozwijający się portal korsosanockie.pl.

Nie spoczywamy na laurach i mamy głęboką nadzieję, że liczba naszych czytelników będzie sukcesywnie wzrastać, a my będziemy tworzyć coraz lepsze teksty spełniające Państwa oczekiwania. Nasi dziennikarze stawiają na rozwój, dlatego na bieżąco biorą udział w różnego typu szkoleniach, czego efektem są wysokie lokaty w ogólnopolskich konkursach dziennikarskich.

Z uwag zgłaszanych przez Państwo wiemy, które tematy najchętniej śledzicie i czytacie oraz jakich rubryk brakuje w naszym tygodniku. Dlatego też w dalszym ciągu podtrzymujemy cieszący się ogromną popularnością "Wehikuł czasu", "Pocztę literacką" oraz cykl "Poznajemy parafie powiatu sanockiego". Proponujemy też zupełnie nowe rubryki. Wystartowaliśmy z działem "Korso na weekend i nie tylko", w którym prezentujemy nadchodzące wydarzenia oraz wprowadziliśmy "Ciekawostki". W kolejnych numerach pojawi się "Kącik czytelnika", do którego już dzisiaj Państwa serdecznie zapraszamy. W związku z dużą liczbą wysyłanych do nas listów, felietonów i opowiadań, postanowiliśmy wygospodarować dla Was miejsce, abyście na łamach gazety mogli powiedzieć o tym, co Was boli, cieszy, smuci. Autorom listów zapewniamy anonimowość, o ile oczywiście sobie jej zażyczą.

Zdradzamy, że to nie koniec naszych nowości. Chcemy otworzyć rubrykę "Przepisy czytelników", w której możecie Państwo podzielić się z nami swoimi ulubionymi pysznościami. Czekamy na Wasze przepisy pod adresem sekretariat@gazetasanocka.com.pl (z dopiskiem Przepisy czytelników).

W przyszłym tygodniu ogłosimy rozpoczęcie kolejnej, już trzeciej edycji plebiscytu na Małą Miss i Mistera, a wkrótce wystartujemy z zupełnie nowym konkursem, którego szczegółów na razie nie ujawnimy.

Będziemy Państwu wdzięczni za owocną współpracę i zgłaszanie swoich uwag i sugestii odnoście gazety. Zależy nam, aby stawała się ona coraz lepsza i atrakcyjniejsza. Na koniec jeszcze raz w imieniu całej redakcji dziękujemy za okazane zaufanie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE