Reklama

Świetlny Sanok

Opublikowano:
Autor:

Świetlny Sanok - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym roku sanocki magistrat na świąteczne oświetlenie wyda niewiele ponad 11 tysięcy zł. To prawie o 100 tysięcy mniej niż w roku ubiegłym, a mimo to Sanok w świątecznej szacie nadal czaruje.

Na ulicach miasta, rynku i placach oprócz ubiegłorocznych ozdób, takich jak ośmiometrowa sztuczna choinka, świecąca bombka czy Archanioł Michał, pojawiła się wypożyczona fontanna oraz pięć dużych przewieszek nad ulicami. Ponadto sanocki magistrat zakupił dziesięć kompletów lampek choinkowych ledowych o długości 60 mb każda.

Dekoracje w większości zamontowano w miejscach, w których znajdowały się w latach wcześniejszych z wyjątkiem przewieszek nad ulicami Kościuszki, Jagiellońskiej, 3-go Maja, Grodka i Piłsudskiego. Wypożyczona fontanna zajmie miejsce starej. Udekorowane zostaną także drzewa na placu św. Jana i Michała oraz na rynku.

Wypożyczenie dodatkowych ozdób to koszt 10 335 zł, a na zakup nowych elementów oświetleniowych wydano 1000 zł. W cenie wyposażenia znajduje się transport dekoracji. Koszt montażu i transport  uwzględniono w umowie na konserwację i utrzymanie oświetlenia iluminacyjnego i dekoracyjnego miasta.  

W roku ubiegłym sanocki magistrat wydał na świąteczne oświetlenie i dekoracje aż 110 500 zł. Wtedy, mimo że miasto prezentowało się zachwycająco, nie zabrakło krytyki i negatywnych uwag.  

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE