Reklama

Sukces Sensei Anny Czaban na GRANDPRIX Karate Kyokushin Japan 2019

Opublikowano:
Autor:

Sukces Sensei Anny Czaban na GRANDPRIX Karate Kyokushin Japan 2019 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 24 marca 2019 w Hali Sport Arena w Tokio, Chiba odbył się międzynarodowy otwarty turniej KWF Karate Grandprix z udziałem ponad 700 zawodników, z 14 krajów, walczących w 37 karegoriach juniorów i seniorów. Anna Czaban z UKS Karate Kyokushin Kumite Niebieszczany zajęła 3 miejsce.

Oficjalnego otwarcia dokonał w imieniu KWF Sekretarz Generalny Andrzej Drewniak. Sędzią głównym był shihan Yuichi Serizawa. Wśród gości specjalnych znaleźli się: reprezentant KWF Rosji - Shihan Sergei Soldatov, reprezentant KWF USA - Shihan Lesław Samitowski, reprezentant KWF Estonii - sensei Aleksei Korikov, reprezentant KWF Kazahstanu - Shihan Mukhtar Juldassov, reprezentant KWF Chiny - Shihan Noriyasu Hamai.

Polskę reprezentowali: shihan Andrzej Drewniak - reprezentant kraju, sensei Piotr Janczak - sędzia oraz zawodnicy: Arkadiusz Sukiennik, Dominik Janczak, Nina Janczak, Wiktor Sochel oraz Anna Czaban, która wywalczyła brązowy medal w kategorii +60kg.

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i garnitur

 

 

Tłumaczem był sensei Andrzej Zacharski.

W dzień poprzedzający zawody, w dzielnicy Shinjuku odbyła się uroczysta kolacja w restauracji, z udziałem reprezentanta KWF USA Shihan Leszka Samitowskiego. Wspominano pierwszy pobyt Shihan Drewniaka w Japonii, w ramach stypendium dla uchideshi Masutatsu Oyamy, a także początki propagowania Kyokushin w Polsce i w Europie. W trakcie kolacji, Shihan Samitowski zaprosił polską reprezentację do udziału w Międzynarodowym Turnieju jaki odbędzie się 29 czerwca w Chicago, USA. Wzniesiono także toast z okazji uczczenia udanej obrony pracy doktorskiej poświęconej historii i filozofii karate sensei Andrzeja Zacharskiego, przebywającego w Japonii od 16 lat.

W ramach pobytu w Tokio, Polacy odwiedzili grobowiec Sosai Masutasu Oyamy, znajdujący się w Gokokuji oraz Honbu Dojo w Ikebukuro. Zwiedzili także zabytkową dzielnicę Tokio - Asakusa, nowoczesną dzielnicę Shinjuku oraz dawną stolicę Japonii - Kyoto.

Organizatorem była Japońska Organizacja KWF kierowana przez shihan Noriyuki Tanaka.

 

Podczas pobytu w Japonii, klub miał okazje gościć w dojo Hajime Kazumi, dwukrotnego vicemistrza Świata i kilkukrotnego mistrza Japonii!

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE