Reklama

Strażnicy leśni na podium

Opublikowano:
Autor:

Strażnicy leśni na podium - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Drużyna Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie zdobyła trzecie miejsce na IX Strzeleckich Mistrzostwach Polski Straży Leśnej. Z kolei w indywidualnych zawodach wicemistrzem Polski strażników leśnych w dwuboju strzeleckim został Hubert Balicki z Nadleśnictwa Jarosław.

Zmagania leśników miały miejsce 23 listopada na terenie RDLP w Zielonej Górze. Drużynę RDLP z Krosna reprezentowali: Hubert Balicki (Nadleśnictwo Jarosław), Zbigniew Antonik (Nadleśnictwo Oleszyce) i Piotr Trzaska (Nadleśnictwo Komańcza). Leśnicy wskoczyli na podium z wynikiem 449,43 pkt. Pierwsze miejsce zajęła natomiast reprezentacja RDLP Gdańsk (475,98 pkt.), drugie - RDLP Kraków ( 466,21 pkt.).

Zawody zostały przeprowadzone na strzelnicy Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim.

– W poprzednich edycjach zawodów zdobywaliśmy już miejsca na podium, byliśmy też zwycięzcami różnych konkurencji – zaznacza Wojciech Zajdel, kierownik drużyny, specjalista ds. ochrony mienia RDLP w Krośnie. – Tym razem potwierdziliśmy nasze wysokie umiejętności, które są pochodną wielu szkoleń realizowanych dla strażników leśnych. Przypomnę, że od dziewięciu lat organizujemy też treningi strzeleckie z broni krótkiej dla terenowych pracowników Służby Leśnej.

W klasyfikacji indywidualnej po tytuł wicemistrza dwuboju strzeleckiego (strzelanie statyczne i dynamiczne) sięgnął Hubert Balicki, na co dzień komendant Posterunku Straży Leśnej w Nadleśnictwie Jarosław.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE