Reklama

Starosta spotkał się z przedstawicielami stacji diagnostycznych w powiecie sanockim

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Starosta spotkał się z przedstawicielami stacji diagnostycznych w powiecie sanockim - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 15 listopada w Sali Herbowej Urzędu Miasta w Sanoku odbyło się spotkanie przedstawicieli Stacji Kontroli Pojazdów i diagnostów tam pracujących z udziałem Starosty Stanisława Chęcia i Wicestarosty Janusza Cecuły.

W spotkaniu udział wzięła Anna Raczkowska, Naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu, Dawid Romerowicz, zastępca Naczelnika oraz pracownicy merytoryczni mający bezpośredni kontakt w codziennej pracy z pracownikami stacji.

Należy zaznaczyć, że Starosta Sanocki pełni nadzór nad 21 Stacjami Kontroli Pojazdów, w których pracuje łącznie 57 diagnostów.

Celem dzisiejszego spotkania było przedyskutowanie problemów, które występują podczas wykonywania badań technicznych oraz w czasie rejestracji pojazdów. Udało się podsumować kontrolę stacji diagnostycznych w 2022 roku, porozmawiać o zmianach przepisów, jakie nastąpiły i mają nastąpić w najbliższym okresie.

Wymiana doświadczeń ma usprawnić dalszą współpracę i wzajemne porozumiewanie się, aby ustalić wspólne kroki działań zmierzających w jednym kierunku. Naszym celem jest działanie w interesie naszych klientów, jednak praca musi opierać się na obowiązujących przepisach.

- podkreślił starosta sanocki.

Starosta w podsumowaniu zaznaczył, że na pewno nie jest to ostatnie tego typu spotkanie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy