Reklama

Starosta Sanoka: Porozumienie w sprawie budowy mostu na Białą Górę zawarte zgodnie z prawem

Opublikowano:
Autor:

Starosta Sanoka: Porozumienie w sprawie budowy mostu na Białą Górę zawarte zgodnie z prawem - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Prokuratura Okręgowa w Krośnie zakończyła śledztwo w sprawie tzw. „porozumienia mostowego” zawartego 27 marca 2019 r. pomiędzy Gminą Miasta Sanoka a Powiatem Sanockim, oczywiście nie stwierdzając żadnych nieprawidłowości.

Potwierdziły się zatem słowa starosty Stanisława Chęcia, który wielokrotnie przekonywał radnych, że sporządzony dokument został przygotowany i podpisany zgodnie z prawem, a zawarte porozumienie nie rodzi skutków w postaci rozporządzania majątkiem Powiatu Sanockiego. Niestety, mimo tłumaczeń, wiele osób próbowało doszukiwać się w porozumieniu błędów, posądzając także starostów o przekroczenie swoich uprawnień.

 

– W lokalnych mediach padło wiele przykrych i krzywdzących słów, w których zarzucano mi oraz pracownikom Starostwa Powiatowego w Sanoku i Powiatowego Zarządu Dróg brak kompetencji i wiedzy. Doszło nawet do kuriozalnej sytuacji, gdzie w jednym z portali internetowych pojawiło się zdjęcie burmistrza Tomasza Matuszewskiego i moje z łańcuchami w tle, co jasno sugerowało czytelnikom o naszej winie i popełnionym przestępstwie, tym samym negatywnie kreując nasz wizerunek w społeczeństwie. Chciałbym również dodać, że skierowanie sprawy do prokuratury naraziło Powiat Sanocki na spore koszty finansowe, a osoby składające zeznania, na niepotrzebny stres. Mam nadzieję, że w przyszłości uda się uniknąć takich sytuacji, a osoby, które będą kierować wobec kogoś oskarżenia, wcześniej dogłębnie zapoznają się z tematem.

 – mówi Stanisław Chęć, starosta sanocki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy