Reklama

"Srebra rodowe" wracają

Opublikowano:
Autor:

"Srebra rodowe" wracają - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Znane wszystkim mieszkańcom Sanoka "Sosenki" po 3 latach dzierżawy przez przedsiębiorstwo Pe-Po wracają pod zarząd miasta. Dotychczasowy dzierżawca nie zdecydował się przedłużyć umowy na warunkach zaproponowanych przez magistrat.

30 września wygasła przedłużona umowa na dzierżawę Ośrodka Wypoczynkowo-Rekreacyjnego "Sosenki". PPUH Pe-Po, które zarządzało nim od trzech lat, nie zdecydowało się na dzierżawę przez kolejnych 15 lat całego obszaru niemal 5 ha działki.
15 maja 2014 r. miasto Sanok podpisało umowę dzierżawy z Przedsiębiorstwem Produkcyjno-Usługowo-Handlowym Pe-Po na 3 lata. Umowa ta, według informacji przekazanych przez wiceburmistrza Edwarda Olejko, ograniczała zakres dzierżawy przez firmę Pe-Po jedynie do 34 arów. We wrześniu 2014 r. prezes zarządu Antoni Pelc zwrócił się do ówczesnego burmistrza Wojciecha Blecharczyka o przedłużenie okresu obowiązywania tej umowy na 15 lat.

Uchwałą z 6 listopada 2014 r. Rada Miasta Sanoka wyraziła zgodę na wydzierżawienie całej nieruchomości, obejmującej obszar 4,900 ha, w drodze bezprzetargowej na okres do 15 lat. Warunki dzierżawy miała określić umowa, której jednak ostatecznie nie zawarto.  

Więcej w 41 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE